O mnie

Mam na imię Marek i od kilku dobrych już lat pracuję w firmie zajmującej się przewozami Zmarłych. W związku z tym postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem na tej stronie, której głównym zadaniem jest dostarczenie praktycznych i jak najbardziej przydatnych wiadomości, które będą użyteczne dla osób, które straciły kogoś im bliskiego.

Przedstawiane przez mnie wiadomości są poparte własnym doświadczeniem, które zdobywam pracując w jednym z miejscowych zakładów pogrzebowych. To właśnie dzięki temu, że każdego dnia jestem bardzo blisko z usługami pogrzebowymi jestem w stanie odpowiedzieć na wiele pytań, które nurtują osoby znajdujące się w żałobie.

W wykonywanej przez siebie pracy, podobnie jak inne osoby z firmy, staram się w możliwie najlepszy i jak najbardziej skrupulatny sposób wypełniać każdy z powierzonych mi obowiązków. Zdobywanym w ten sposób doświadczeniem dzielę się następnie z innymi osobami za pośrednictwem swojej strony. Wychodzi to na dobre zarówno dla firmy, w której pracuje jak i wszystkich tych, którzy potrzebują przyjaznego wsparcia w tym jakże trudnym dla nich czasie.