Nowy Eden Banner

Sprowadzanie zmarłych z zagranicy do Szczecina 

Organizacja ceremonii żałobnej wiąże się z szeregiem wielu decyzji do podjęcia i równie wielu formalnych spraw do załatwienia. Człowiek po stracie bliskiego może mieć trudności, aby odnaleźć się w tych wszystkich aspektach. W takiej sytuacji powinien otrzymać profesjonalną pomoc ze strony zaufanego zakładu pogrzebowego. Takim miejscem jest niewątpliwie firma Nowy Eden ze Szczecina, który fachowo zrealizuje każdy etap przygotowań do uroczystości funeralnej, ale również zorganizuje transport zmarłych z zagranicy. 

Nieraz nie jesteśmy w stanie przewidzieć nieszczęśliwych wypadków lub innych okoliczności, które mogą wystąpić nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W takich wyjątkowo trudnych momentach, gdy śmierć następuje w obcym kraju, a rodzina wybiera pochówek w Polsce, niezbędne staje się przetransportowanie zmarłego do kraju ojczystego. 

Usługi pogrzebowe Szczecin — sprawna realizacja międzynarodowego transportu zmarłych

Zakład Pogrzebowy Nowy Eden świadczy usługi międzynarodowego transportu zmarłych, zapewniając rzetelne wsparcie rodzinom dotkniętym stratą. Z najwyższym szacunkiem pracownicy firmy pogrzebowej ze Szczecina obsługują bliskich osoby zmarłej. Wyjaśniają, jak odbywa się proces sprowadzenia zwłok z zagranicy, jakie procedury muszą być podjęte oraz jakie dokumenty należy załatwić. 

W zależności od kraju, w którym odbyć się ma pochówek, transport może być realizowany drogą lądową lub lotniczą. Na każdym kroku personel pomaga członkom rodziny, oferując kompleksową obsługę międzynarodowego transportu zmarłych. Zajmują się wszelkimi niezbędnymi formalnościami zarówno po stronie polskiej, jak i zagranicznej. Zapewniają uzyskanie wszystkich wymaganych zezwoleń i dokumentów, dbając o transparentność oraz szacunek wobec zmarłego i jego najbliższych.

Zakłady Pogrzebowe NOWY EDEN Szczecin

Szczecin Śródmieście – Turzyn

Bohaterów Warszawy 29A

70-340 Szczecin

Numery tel.:

+48 91 484 07 24

+48 501 140 414

Adres e-mail:

e-mail: szczecin@nowyeden.pl

Filia Szczecin-Dąbie

Goleniowska 86,

70-830 Szczecin

Numery tel.:

+48 91 460 05 03

+48 501 140 414

Adres e-mail:

e-mail: dabie@nowyeden.pl

Filia Szczecin – Cmentarz Centralny

Ku Słońcu 22C,

71-073 Szczecin

Numery tel.:

+48 91 311 06 46

+48 501 140 414

Adres e-mail:

e-mail: administrator@nowyeden.pl